Hakkımızda

Sosyal sorumluluk projesi olarak isteyen herkese on parmak klavye öğretiyoruz. Ücret ödeyerek on parmak f klavye öğrenmek yerine hiçbir ücret ödemeden bu etkinliğe katılabilir ve siz de konuşma hızında yazmak için ilk adımı atabilirsiniz. Ben yine de ücret ödemek istiyorum diyorsanız Türk Kızılay'ına kısa mesaj yoluyla bağışta bulunabilirsiniz. 

Bu etkinlikte herhangi bir ticari faaliyet söz konusu değildir. Haziran ayı boyunca etkinlik devam edecektir. Sayafanın en alt kısmında  bulunan formu doldurarak katılabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp ile iletişime geçerek detayları sorabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Tamamen gönüllülük esaslı olan bu etkinliğe katılıp katılmamak konusunda tereddüt yaşayabilir, önyargıyla yaklaşabilirsiniz, ancak olması gereken bizim yaptığımızdır; yani karşılık beklemeden, herhangi bir beklenti içerisinde olmadan iyilik olsun diye bir şeylerin yapılabileceğini göstermeye çalışıyoruz. 

Bu etkinlikte teknik danışmanlık yapılmaktadır. Doğru çalışma stratejisi, zamandan nasıl tasarruf edileceği, en doğru on parmak teknikleri birebir anlatılarak maksimum verim hedeflenmektedir.

Sizler de klavye ve bilgisayarınızla gelip daha iyi yazmak için teknik taktik öğrenebilirsiniz. Laptopunuz yoksa bile en azından klavyenizi mutlaka getirmelisiniz.