• Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://facebook.com/fklavyeninsirri
  • https://twitter.com/ikiteknik

Tel NO:
     0507 587 35 31

0554 110 31 69
Sadece Whatsapp

M
erhaba! 
Türkiye'nin en alternatif
kursu olarak On Parmak ve Microssoft Office eğitimleri ile hizmetinizdeyiz.
Zaman En Kıymetli Hazinedir, parayla satın alamazsın.
3 Dakikada 120 kelime 
yazma garantisi veriyoruz.
Bize ulaşmak için
0507 587 35 31
BURADAYIZ...
0 312 231 31 35
Tek Hedefimiz
Sizin Başarınızdır.
 
 
                           On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu             On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye KursuOn Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye KursuZabıt Katibi Kimdir ve Zabıt Katipliği Sınavı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler
Her zabıt katibi adliyenin demirbaşıdır ve zabıt katibi olmadan ne iddianame yazılabilir, ne de kararlara imza atılabilir. Zabıt katibini küçümsemeyelim; olay sadece "yaz kızım"dan ibaret değildir. İşin yükünü de, işin kahrını da zabıt katibi çeker. 

Haberlerde sıklıkla karşılaşıyorsunuzdur; sınav zamanlarında adliyelerinin önünde bir curcuna ve herkesin ellerinde klavye. 3 dakikalık sınav için herkes büyük bir heyecan içerisinde oluyor. 3 dakikaya neredeyese bütün hayatlarını sığdıracak kadar heyecan dolu oluyor adaylar. 

2007-2008'lere kadar birçoğumuz böyle bir sınavın olduğundan bile habersizdik, ancak takip eden yıllarda bu sınav on binler için umut olmaya başladı. KPSS'ye giren lise, önlisans ve lisans mezunları Adalet Bakanlığının ilanlarını takip etmeye başladı. 

Bundan birkaç yıl öncesine kadar KPSS'den 70 puan almak ve 3 dakikada 90 kelime yazmak sıralamaya ve mülakata girmek için yeterliydi. Sınavlara rağbet artınca sınav yönetmeliği değişti; 70 puan alan herkes yine başvuru yapabiliyor ancak sınava başvuran adaylar içerisinden alınacak kişi sayısının 20 katı kadar aday çağrılmaya başlandı. 20 kişi alınacaksa 20 katı olan 400 kişi çağrılıyor ve en çok puanı olandan en az puanı alan kişiye göre sıralama yapılıyor. Sıralamaya giren adaylar içerisinden ise alınacak kişi sayısının 3 katı kadar aday mülakata çağrılıyor. Yani yine 20 kişi alıyorsa 3 katı kadar olan 60 kişi mülakata çağrılıyor ve burada da en çok yazandan en az yazana doğru bir sıralama oluyor. 

İşin özeti; artık 90 kelime yeterli olamıyor. 3 dakikada 120 kelime yazmadan sıralamaya girmek çok zor. Bir defa heyecan ve stres faktörü var. 120 kelime ve üzerinde yazanlar daha az heyecanlı oluyor ve daha çok kendisinden emin olarak sınava giriyor ve tabii yazması daha kolay oluyor. Eğer bu sınavı düşünüyorsanız mutlaka en az 120 kelime yazmanız gerekmektedir. 

Zabıt katipliği sınavı için yaş sınırlaması 35'dir. Yani Adalet Bakanlığının yaptığı zabıt katipilği sınavlarında KPSS'ye girdiğiniz tarih itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmanız gerekmektedir. Sınav ilanı verildiğinde 37 yaşında bile olabilirsiniz bu önemli değil, önemli olan KPSS'ye girdiğiniz tarihte 35 yaşını doldurmamış olmanız. Ancak Yargıtay ve Danıştay'ın yaptığı sınavlarda ise bu kurumların ilan tarihi baz alınıyor; yani ilan tarihine göre 35 yaşını bitirmemiş olmanız gerekiyor. 

Eğer memurluk için bir umudunuz yoksa siz de bu sınavlara hazırlanıp zabıt katibi olarak 657'ye tabi bir insan olarak hayatınızı devam ettirebilirsiniz.

İşini iyi yapabilecek, adliyeye giden vatandaşa en verimli şekilde hizmet verebilecek, güler yüzlü olacak, liyakat sahibi, kendisinden emin, ülkesini ve insanlara karşı bir husumet beslemeyen, kendisiyle barışık bütün adaylara başarılar diliyoruz. 
Ankara On Parmak Klavye Kursu
10 Parmak Klavyede En Alternatif Eğitim
Zabıt Katibi Olmak İstiyorsanız Kursumuzu Tercih Edebilirsiniz.
En alternatif on parmak klavye teknik ve taktikleriyle birebir eğitim vermekteyiz. 
Alternatif ders saatlerimiz mevcuttur. Hafta içi ya da hafta sonu kursumuza gelebilirsiniz.
Hafta içi sabah 10 akşam 6 arasında dilediğiniz kadar kursumuzda çalışma imkanına sahipsiniz.
Kurs süremiz 4 aydır, ama siz belki 2 ay sonunda 120 kelime yazacaksınız. 4 aya takılmayın.
Belki de 150 kelime yazacaksınız.
Eğer en az 120 kelime yazmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz. 

Fiyatımız değil, eğitimimiz farkımızdır. 
Burası ikiteknik bilişim, burada 3 dakikada 120 yazdırtılıyor.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      512 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın