• Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://facebook.com/fklavyeninsirri
  • https://twitter.com/ikiteknik

Tel NO:
     0507 587 35 31

0554 110 31 69
Sadece Whatsapp

M
erhaba! 
Türkiye'nin en alternatif
kursu olarak On Parmak ve Microssoft Office eğitimleri ile hizmetinizdeyiz.
Zaman En Kıymetli Hazinedir, parayla satın alamazsın.
3 Dakikada 120 kelime 
yazma garantisi veriyoruz.
Bize ulaşmak için
0507 587 35 31
BURADAYIZ...
0 312 231 31 35
Tek Hedefimiz
Sizin Başarınızdır.
 
 
                           On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu             On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye KursuOn Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye Kursu On Parmak Klavye KursuOn Parmak F Klavye Eğitim Psikolojisi Ve Hizmet Kalitesi
Eğitim müfredatımızın ve eğitim sistemimizin sağladığı avantajlarla ilgili mevcut öğrencilerimizle yaptığımız ankette yüzde yüze yakın memnuniyetin olduğunu görmüş olduk. Sadece başarıyı ve en yararlı hizmeti ilke edinmiş eğitim kurumumuz  on parmak klavye eğitiminde Türkiye markası olmuş durumda. Vizyonumuz ve misyonumuzdaki her hedefe adım adım ulaşmış olmamızın bizi fevkalade gururlandırdığını söylemeden edemeyeceğiz.

Sonu gelmez ve her seviyede farklılık gösteren tekniklerimizin hizmet alan öğrencilerimize psikolojik üstünlük sağladığını söyleyebiliriz. Eğitim mi diyorsunuz? Size en mükemmel eğitim sistemini hazırladık. Müfredat mı diyorsunuz? Size en avantajlı eğitim müfredatını hazırladık. Hizmet alan öğrencimiz teknikleri uygularken aynı zamanda kendi sistemini de oluşturmuş oluyor. Bir şeyler ters gidince eğitmenlerimiz anında müdahale edip en doğru şekilde teknik uygulamalarını göstermiş oluyor.
On parmak klavye eğitiminde grup mantığı söz konusu olamaz, bu yüzden eğitimimiz birebir ilgilenilerek verilmektedir. Herkesin kendi durumuna, kendi parmak yatkınlığına göre devam eden eğitimimizi özümseyen ve mükemmel şekilde sahiplenen eğitim kurumumuz on parmak klavye anlamında sürekli eğitimin Türkiye’de öncü kuruluşlarındandır.
 
Eğitime başlamadan önce sunmuş olduğumuz ücretsiz deneme derslere katılma imkanı ile, hizmet alacak kişi, devam eden mevcut öğrencileri ve eğitmenlerimizi değerlendirme imkanı bulduktan sonra en doğru kararını kayıt yaptırmadan önce vermiş oluyor. Gelin bizi deneyin sonra karar verin diyoruz. Çünkü biz eğitim kalitemize güveniyoruz.
 
Sürekli eğitimimiz ile size vermiş olduğumuz hız ve  kelime sayısı hedefini buluncaya kadar eğitime devam edebiliyorsunuz. Eğer kendinize güveniyorsanız gelin başarıya beraber ulaşalım.
 
İkiteknik Bilişim On Parmak Klavye Ailesi 
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      880 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın