KLAVYE KAMPI
Herhangi bir ücret ödenmeksizin gerçekleştirmiş olduğumuz on parmak f  klavye kampı tam bir TÜRKİYE fotoğrafı oldu.

Türkiye'nin batısından doğusuna birçok ilden katılım oldu ve başarılı geçen bir ON PARMAK F KLAVYE KAMPIYLA hizmet verdik.

ÜCRETSİZ OLARAK GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ ETKİNLİKLERİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ... Klavye kamplarımızda herhangi bir ücret talep etmeden F KLAVYEDE NİTELİKLİ EĞİTİMİN NASIL OLDUĞUNU TÜM TÜRKİYE'YE GÖSTERMEK İSTİYORUZ.  


BİZ ON PARMAK F KLAVYE AKTİVİSTLERİ VE GÖNÜLLÜLERİYİZ.

Klavye kampımıza birçok ilimizden katılım oldu.
Tekirdağ
, Kars, Urfa, Elazığ, Samsun, Çorum, Mardin, Diyarbakır, DenizliÇankırı, Kırıkkale, Kayseri, Rize
Eskişehir, Hatay, Kırşehir, BoluMersin, İstanbul, Ankara....

F klavyenin yaygınlaşması ve herkes tarafından sevilip, çalışma hayatında daha fazla yer bulması için daha çok çalışmaya, daha azimli olmaya devam edeceğiz. 

F klavye düşünce gücünün yüzde beş yüz artması demektir. Not Alın:

- Ücretsiz klavye kampından sadece kursa kayıt yaptıran öğrencilerimiz değil, Türkiye'nin bütün illerinde yaşayan herkes tamamen ücretsiz olarak faydalanabilir.
-On parmak klavye kamplarımız Adalet Bakanlığının yapmış olduğu Zabıt Katipliği Sınavlarına yönelik olarak 5-7 gün sürmektedir.
- Size ücretsiz olarak eğitim danışmanlığı yapıyoruz. Danışmanlık hizmetimiz sadece kendi öğrencilerimize değil, Türkiye'nin bütün illerinde yaşayan herkes içindir. Tamamen ÜCRETSİZDİR. Ücretsiz eğitim ve danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 
-Web sayfamızda bulunan iletişim formlarından sorular sorabilir, WHATSAPP iletişim numaramızdan da bizimle iletişime geçerek ON PARMAK KLAVYE EĞİTİMİ ile ilgili sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 


FOTO GALERİ 

VİDEO GALERİ 

FACEBOOK YORUM SAYFASI 
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
1628 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın